Opis
Tehnički parametri
Hotelska kupaonica dizajn
Pregled
| Brzi detalji | |
| Jamstvo: | 2 godine |
| Usluga nakon prodaje: | Internet tehnička podrška, besplatni rezervni dijelovi |
| Mogućnost rješenja projekta: | Grafički dizajn, ukupno rješenje za projekte |
| Prijava: | Hotel |
| Stil dizajna: | Moderan |
| Mjesto podrijetla: | Guangdong, Kina |
| Robna marka: | Kmry |
| Broj modela: | Km04 |
| Materijal ladice: | NE |
| Okvirni materijal: | nehrđajući čelik |
| Stil okvira: | S okvirom |
| Okvirna površinska završna obrada: | Poliran |
| Debljina stakla: | 8 mm |
| Otvoreni stil: | Šarka |
| Stil izgleda: | Ravno |
| Oblik ladice: | pravokutnik |
| Tip: | Soba za tuširanje bez okvira |
| Naziv proizvoda: | Kompletna kupaonica |
| Materijal za tuširanje: | 8 mm kaljenog stakla, hardver od nehrđajućeg čelika |
| Veličina sobe za tuširanje: | 1400*1900 mm (prihvatite prilagođeno) |
| Veličina toaleta: | 715*420*740mm |
| Veličina glavnog ormara za kupanje: | 800*500mm |
| Veličina ogledala za kupanje: | 800*700mm |
| Pakiranje i dostava | |||
| Pojedinosti o pakiranju | Pakirajte s vrećicom s mjehurićima i površinom od 3 cm, zaštitite od 9 cm pjena za zaštitu ruba.PACKAGE s 5 slojeva jakim kartonom. | ||
| VRIJEME: | |||
| Količina (skupovi) | 1 - 2 | 3 - 20 | >20 |
| Est. Vrijeme (dani) | 25 | 35 | Pregovarati |
| Specifikacija |
| Glavni popis konfiguracije | |
| Dizajn kupaonice | Hotelska standardna kupaonica |
| Vrata za tuširanje | 1 set sa zglobnim staklenim tuš vrata bez okvira: Završeno: polirano; Veličina: 1400*1900mm (prihvatite prilagođeno); 8 mm kaljeno staklo; |
| Kupaonica | 1 Set Obinet za kupaonicu (materijali od šperploče): Veličina: Glavni ormar: 800*500 mm; Veličina: Ogledalo ormara: 800*700mm; |
| WC | 1 set WC; Veličina: 715*420*740mm; |
| Oprema za kupaonicu | 304 SUS BOOD BOODOWEL RACK (1 PCS); Slavina ormara (1 računala); Sjedalo za tuširanje (1 računala); Tuš slavina (1 set); Kontrola vode (1 PCS); Vrijednost traingle (1 računala); |
| FAQ |
P1: Koji su vaši uvjeti plaćanja?
O: T/t 30% kao depozit, a 70% prije isporuke. Pokazat ćemo vam fotografije proizvoda i paketa prije nego što platite saldo.
P2: Koji su vaši uvjeti isporuke?
O: Uvijek biramo exw, fob.ali možemo učiniti CIF za vas
P3: Što kažete na vaše vrijeme isporuke?
O: Općenito, trebat će 15 do 25 dana nakon primanja unaprijed plaćanja. Specifično vrijeme isporuke ovisi o predmetima i količini vaše narudžbe.
Popularni tagovi: Dizajn hotela, proizvođači, dobavljači, tvornica, jeftini, prilagođeni, kupaonica
Sljedeći
Luksuzni dizajn kupaonicePošaljite upit


















