
Čišćenje od kalem stakla kabina za tuširanje kupaonice
Opis
Tehnički parametri
Vrata za tuširanje vrućih sesera
Moderno luksuzno samo čišćenje kalje od stakla za kupaonicu bez klizanja kabina za tuširanje


TVORNICA:
Foshan Kmry Sanitray Ware Co., Ltd
Dodaj: Park industrije za tuširanje, Xingtang Road, Datang Town, okrug Sanshui, Foshan, Guangdong, Kina
Tel: +86-757-81801919
Fax: +86-757-81801889
Kontakt: Lydia Chen
E-mail: lydia@kmryshowerdoor.com
Vrijeme olova
| Količina (skupovi) | 1 - 1 | 2 - 50 | 51 - 200 | > 200 |
| Vrijeme vođenja (dani) | 7 | 10 | 15 | Pregovarati |
KT5140 Jeftini luk oblik bez kaljenog stakla, klizni kućište za tuširanje
Opis proizvoda

| Ime | KT5140 |
| Veličina | Veličina modela: 900x900x1900mm |
| (Visina: 1900 ~ 2000 mm) | |
| Oblik | Lučni oblik, 1 klizna vrata |
| Kaljeno staklo | 6 mm i 8 mm |
| Certifikacija od kaljenog stakla | DIN EN 12150, AS/NZS 2208: 1996, ANSI Z97. 1-2004, BS6206 |
| Staklena vrsta za izbor | Bistro, smrznuto, traka smrznuta, svileni zaslon |
| Staklena boja za izbor | Bistro, sivo, plavo, plavo+ crni okvir |
| Staklena funkcija za izbor | Normalno, lako čisto staklo, žičano staklo protiv Blast |
| Handel | Nehrđajući čelik, okrugli |
| Staza | Nehrđajući čelik |
| Ostali hardwares | Nehrđajući čelik |
| Detalj pakiranja | Standardni izvozni kartoni s pjenom i bisernim pamukom iznutra i izvana s opisom proizvoda. |
| Vrijeme proizvodnje | 15-25 dani |
| Veličina pakiranja (MM) | 450*1955*160 |
| Količina spremnika | 196 setova/20 " |
| 398 SETS/40 " | |
| 458 SETS/40HQQ " |



FAQ
P1: Koja je vaša minimalna količina narudžbe?
A1:Naš MOQ je 1 set, koji mogu udovoljiti vašem zahtjevu za uzorkovanje.
No, 5% naloga za popust iznosi najmanje 10 seta.
P2: Što je s vodećim vremenom?
A2: To ovisi o vašoj količini i složenosti vašeg proizvoda. Općenito 10 ~ 15 dana za redoslijed uzorka, 20 ~ 25 dana za skupno redoslijed.
P3: Možete li dizajnirati prema mojim zahtjevima i staviti naš logotip na proizvode?
A3:Da. ODM & OEM su dobrodošli.
Q4: Koji je vaš termin za plaćanje?
A4: 30% prema t/t kao depozit, saldo prije isporuke je za nas uobičajena praksa.
No, malo je uzorka, potrebno je 50% depozita.
Osim t/t, prihvaćamo L/C na vidiku, Paypal, Western Union.
P5: Kako mogu biti sigurni da je proizvod koji pružaš ono što želim?
A5: Prije proizvodnje:
Poslat ćemo vam PI s opisom, specifikacijama (veličinom, debljinom stakla, staklom i hardverskim završetkom), otvorenim putem,
Detaljne slike, najnovija cijena, uključujući učitavanje informacija.
Također ćemo ponuditi besplatni CAD crtež kao vaše zahtjeve za vaše OEM ili ODM proizvode.
Tijekom procesa proizvodnje:
Poslat ćemo vam slike. A naš QC sustav omogućit će vam ponuditi pouzdanu kvalitetu.
P6: Možete li mi ponuditi cijeli set tuš kućišta?
A6: Naš redovni proizvod uključuje samo kućište za tuširanje. Također nam je drago što vam ponudimo ladice za tuširanje, setove za tuširanje i dijelove za odvod ako trebate.
P7: Što kažete na paket tuš kućišta?
A7:
1. Svaka komponenta okvira aluminija ili nehrđajućeg čelika omotana je prozirnim filmom koji može zaštititi aluminij od ogrebotine. Mali hardverski kompleti poput ručka i valjka stavljaju se u mali karton.
2. Svaka staklena komponenta prepuna je bisernog pamuka koji je mnogo sigurniji za dugotrajnu dostavu. Četiri anđela svake čaše su sa zaštitnicima.
3. Konačno napunite 5 slojeva valoviti karton pjenom, a zatim je vežite s 5 ili više plastičnih pojaseva.
P8: Kolika je težina i CBM svakog modela? Kako odrediti količinu opterećenja? Kako odrediti način isporuke?
A8:Težina i CBM svakog predmeta bit će prikazani u PI. Pomoći ćemo vam da izračunate količinu učitavanja i dat će vam prijedlog o načinu isporuke.
P9: Kako instalirati kućište za tuširanje?
A9:Svaki model ima detaljni priručnik za ugradnju u svojoj kartonu. Možete instalirati slijedeći korak po korak.
P10: Kakva je podešavanja tušnog prostora?
A10:Većina naših modela može se prilagoditi +-20 mm ili više. Ali neki imaju samo +-10 mm. Molimo zatražite podatke o detaljima kada naručite.
Popularni tagovi: Čišćenje kaljenog stakla kabina za tuširanje kupaonice, proizvođači, dobavljači, tvornica, jeftina, prilagođena, kupaonica
Pošaljite upit







