Opis
Tehnički parametri
Inteligentni pametni toalet
| Brzi detalji | |
| Jamstvo: | 3 godine |
| Usluga nakon prodaje: | Internet tehnička podrška, besplatni rezervni dijelovi |
| Mogućnost rješenja projekta: | Grafički dizajn, ukupno rješenje za projekte |
| Prijava: | Kupaonica |
| Stil dizajna: | Moderan |
| Mjesto podrijetla: | Guangdong, Kina |
| Robna marka: | Kmry |
| Broj modela: | ST -690 |
| Materijal: | Pp/keramika |
| Struktura: | Jedno komad |
| Vrsta instalacije: | Pod montiran, podni montiran |
| Značajka: | Automatski rad, dvostruki flush |
| Uzorak odvodnje: | Remen |
| Metoda ispiranja: | Sifon |
| Oblik toaletne zdjele: | Izdužen |
| Naziv proizvoda: | Jedan komad pametni toalet |
| Tip: | Kupaonice pametni inteligentni wc wc |
| Veličina: | 680*405*480mm |
| Udaljenost toaletne zdjele: | 300/400mm |
| Sustav ispiranja: | Tornado Siphonic |
| Put grijanja: | Trenutno grijanje |
| Tlak vodoopskrbe: | Nema ograničenja tlaka vode |
| Napon: | AC220V -240 V, 50Hz |
| Sposobnost opskrbe | |
| Sposobnost opskrbe: | 5000 seta/setova mjesečno |
| Pakiranje i dostava | ||||
| Pojedinosti o pakiranju | Standardni izvozni kartoni s PE pjenom i plastičnom vrećicom. 1. Svaka komponenta aluminijskog okvira i metalna komponenta omotana je prozirnim filmom koji može zaštititi aluminij od ogrebotine, a zatim u bisernom pamuku. 2. Svaka staklena komponenta prepuna je bisernog pamuka koji je mnogo sigurniji za dugotrajnu dostavu. 3. Konačno napunite 5 slojeva valoviti karton pjenom, a zatim je vežite s 5 ili više plastičnih pojaseva. | |||
| Luka | Foshan/Guangzhou/Shenzhen | |||
| VRIJEME: | ||||
| Količina (skupovi) | 1月1日 | 2 - 30 | 31 - 200 | >200 |
| Est. Vrijeme (dani) | 20 | 25 | 35 | Pregovarati |
ST -690 Sanitarni rotacijski ručni rub za toalet Kineska djevojka WC WC
| Opis proizvoda |
| Predmet br. | ST -690 |
| Veličina | 680*405*480mm |
| Boja | Bijela boja |
| Materijal | Pp/keramika |
| Sistem za spajanje | Tornado Siphonic |
| Značajka | Instant elektronička voda |
| Vrsta instalacije | Podni montiran |
| Struktura | Jedno komad |
| Napon | 220V (Moq 1 set); 110V (Moq 10 set) |
| Primjenjivi tlak vode | Nema ograničenja tlaka vode |
| Funkcija međuspremnika | Meko zatvoriti |
| Zaokruživanje | 300/400mm |
| Odvodnjavanje | Remen |
| FAQ |
P1: Koji su vaši uvjeti plaćanja?
O: T/t 30% kao depozit, a 70% prije isporuke. Pokazat ćemo vam fotografije proizvoda i paketa prije nego što platite saldo.
P2: Koji su vaši uvjeti isporuke?
O: Uvijek biramo exw, fob.ali možemo učiniti CIF za vas.
P3: Što kažete na vaše vrijeme isporuke?
O: Općenito, trebat će 15 do 25 dana nakon primanja unaprijed plaćanja. Specifično vrijeme isporuke ovisi o predmetima i količini vaše narudžbe.
P4: Koja je vaša uzorka politika?
O: Uzorak možemo isporučiti ako imamo spremni dijelove na zalihama, ali kupci moraju platiti uzorak troškova i trošak kurira.
P5: testirate li svu robu prije isporuke?
O: Da, imamo 100% test prije isporuke.
Popularni tagovi: Inteligentni pametni toalet, proizvođači, dobavljači, tvornica, jeftini, običaj, kupaonica

| Pojedinosti slike |








Sjedalo za instant grijanje
Temperatura prstena sjedala može imati četiri stupnja za podešavanje, kada je temperatura prstena sjedala značajno niža od temperature ljudske tjelesne tjelesne temperature, inteligentna indukcija će zagrijati prsten sjedala; a primjena tehnologije protiv sagorijevanja niske temperature dodatno je bezbrižna.




| Proizvodni proces |

| Naša tvornica |

→ ① Laboratorij za testiranje proizvoda→ ② Meka testiranje poklopca sjedala
| Pakiranje i dostava |

Sljedeći
Pametno sjedalo za toaletPošaljite upit












