Opis
Tehnički parametri
Grijani stalak za ručnike
Pregled
| Brzi detalji | |
| Jamstvo: | 2 godine |
| Usluga nakon prodaje: | Internet tehnička podrška, besplatni rezervni dijelovi |
| Materijal: | Ugljični čelik, ugljični čelik |
| Mogućnost rješenja projekta: | Grafički dizajn, ukupno rješenje za projekte |
| Prijava: | Hotel |
| Stil dizajna: | Moderan |
| Mjesto podrijetla: | Guangdong |
| Robna marka: | Kmry |
| Broj modela: | Ktw109w -4 |
| Površinska završna obrada: | Ugljični čelik |
| Značajka: | Grijač |
| Naziv proizvoda: | Električni ručnik topliji |
| Površinski: | Matt crni |
| Veličina proizvoda: | 15.74"*20.86"*4.13" |
| Napon: | 110-120V |
| Frekvencija: | 50Hz |
| Vlast: | 50W |
| N.W.: | 1,6 kg |
| Montaža: | Zidni nosač |
| Potvrda: | ETL |
| Pakiranje i dostava | |||
| Prodajne jedinice: | Pojedinačna stavka | ||
| Veličina jednog paketa: | 54x5x41.5 cm | ||
| Jednostruka bruto težina: | 3,600 kg | ||
| VRIJEME: | |||
| Količina (komadi) | 1 - 2 | 3 - 50 | >50 |
| Est. Vrijeme (dani) | 15 | 20 | Pregovarati |
| Specifikacija |
| Naziv proizvoda | Električni ručnik topliji |
| Model br. | Ktw109w -4 |
| Sirovina | Ugljični čelik |
| Veličina proizvoda | 15.74"*20.86"*4.13" |
| Boja | Crni |
| Površinski | Matt crni |
| Montaža | Zidni montiran |
| Grijanje | Električno grijano |
| Napon | 110-120V |
| Frekvencija | 60 Hz |
| Vlast | 50W |
| IP ocjena | IP44 |
| Potvrda | ETL |
| Opis | Krivulja cijev; s prekidačem za uključivanje/isključivanje; Sa stalnom temperaturom: 50 stupnjeva; 4pcs grijaće šipke; 1M kabel za napajanje s nama čep; |
| Funkcija | Suhi ručnici i odjeća |
| Česta pitanja |
P1: Koje je vaše jamstvo?
A1: 2 godine garancija.
P2: Koja je vaša minimalna količina narudžbe?
A2: Naš MOQ je 1 set, što može udovoljiti vašem zahtjevu za uzorkovanje.
P3: Možete li napraviti vlastiti paket?
A3: Da, možemo napraviti svoj vlastiti paket sa svojim logotipom.
P4: Koji je vaš termin za plaćanje?
A4: TT 30% depozit i saldo prije otpreme.
P5: Koji je vaš izraz isporuke?
A5: Ex-factory, FOB, CFR, CIF su prihvatljivi.
Vrlo nam je drago što vam služimo ako imate nove zahtjeve. Pošaljite nam upit.Hvala.
Popularni tagovi: grijani stalak za ručnike, proizvođači, dobavljači, tvornica, jeftini, prilagođeni, kupaonica
KTW109W -4 Zidni zid ugradbeni za sušenje električnih ručnika za ručnike
| Opis proizvoda |



Električni ručnik topliji s konstantnom temperaturom: 50 stupnjeva

Zašto nam treba električni ručnik toplije u kupaonici?
1. Željeznica grijane ručnike pruža savršeno podudaranje sa svim suvremenim dodatkom za kupaonicu.
2. Dostupni su u elegantnom i izdržljivom ručno poliranom zrcalnom završetku.
3.. Nikad se ne osjeća bolje od omotavanja tijela svježim toplim ručnikom nakon osnažujućeg tuša u zimskim sezonama.
4. Vrhunska tehnologija tračnica ručnika nudi energetski učinkovit način za sušenje i zagrijavanje ručnika, a da pritom ne stavite mnogo tereta na račun za električnu energiju.
Donesite ovaj električni ručnik topliji dom/hotel kako biste nadopunili dekor kupaonice i uživali u toplini.
| Proizvodni proces |


| Tehnika proizvodnje |

| Pakiranje i dostava |


Da biste bolje osigurali sigurnost vaše robe, pružiti će se profesionalna, ekološki prihvatljiva, prikladna i učinkovita usluga pakiranja.
| Slučaj kupaca |

Par
Grijač ručnikaSljedeći
Električni ručnik toplijiPošaljite upit












