Opis
Tehnički parametri
Brzi detalji
Jamstvo: 2 godine
Usluga nakon prodaje: internetska tehnička podrška, besplatni rezervni dijelovi
Boja: crna
Mogućnost rješenja projekta: grafički dizajn, ukupno rješenje za projekte
Mjesto podrijetla: Guangdong, Kina
Robna marka: KMRY
Broj modela: KTW09W4T
Površina: Matt Black
Značajka: grijač
Naziv proizvoda: Električni ručnik topliji
Materijal: Ugljični čelik
Površina: Matt Black
Veličina proizvoda: 15.74 "*20. 86"*4.13 "
Napon: 110-120 v
Učestalost: 50Hz
Snaga: 50W
NW: 1,6 kg
Instalacija: zidni nosač
Potvrda: ETL
Pakiranje i dostava
Prodavane jedinice: Pojedinačni predmet
Veličina jednog paketa: 54x5x41.5 cm
Jednostruka bruto težina: 3,600 kg
VRIJEME:
| Količina (skupovi) | 1 - 2 | 3 - 50 | >50 |
| Est. Vrijeme (dani) | 15 | 20 | Pregovarati |
KKTW09W4T hotelska kupaonica zid montirana 304 stalak za električni ručnik od nehrđajućeg čelika
Opis proizvoda
| Naziv proizvoda | Električni ručnik topliji |
| Model br. | Ktw09w4t |
| Sirovina | Ugljični čelik |
| Veličina proizvoda | 15.74"*20.86"*4.13" |
| Boja | Crni |
| Površinski | Matt crni |
| Montaža | Zidni montiran |
| Grijanje | Električno grijano |
| Napon | 110-120V |
| Frekvencija | 60Hz |
| Vlast | 50W |
| IP ocjena | IP44 |
| Potvrda | ETL |
| Opis | Krivulja cijev; s prekidačem za uključivanje/isključivanje; Sa stalnom temperaturom: 50 stupnjeva; 4pcs grijaće šipke; 1M kabel za napajanje s nama čep; |
| Funkcija | Suhi ručnici i odjeća |
Pojedinosti slike



Električni ručnik topliji s konstantnom temperaturom: 50 stupnjeva

Zašto nam treba električni ručnik toplije u kupaonici?
1. Željeznica grijane ručnike pruža savršeno podudaranje sa svim suvremenim dodatkom za kupaonicu.
2. Dostupni su u elegantnom i izdržljivom ručno poliranom zrcalnom završetku.
3. Ništa se ne osjeća bolje od omotavanja tijela svježim toplim ručnikom nakon osnažujućeg tuša u zimskim sezonama.
4. Vrhunska tehnologija tračnica ručnika nudi energetski učinkovit način za sušenje i zagrijavanje ručnika, a da pritom ne stavite mnogo tereta na račun za električnu energiju.
5. Pomoću nosača za brzo sušenje, izbjegavate nakupljanje plijesni, plijesni i bakterija, osiguravajući da uvijek možete posegnuti za svježim ručnikom.
Donesite ovaj električni ručnik topliji dom/hotel kako biste nadopunili dekor kupaonice i uživali u toplini.
Pakiranje proizvoda i dostava

Slučaj kupca

FAQ
P1: Koje je vaše jamstvo?
A1: 2 godine garancija.
P2: Koja je vaša minimalna količina narudžbe?
A2: Naš MOQ je 1 set, što može udovoljiti vašem zahtjevu za uzorkovanje.
P3: Možete li napraviti vlastiti paket?
A3: Da, možemo napraviti svoj vlastiti paket sa svojim logotipom.
P4: Koji je vaš termin za plaćanje?
A4: TT 30% depozit i saldo prije otpreme.
P5: Koji je vaš izraz isporuke?
A5: Ex-factory, FOB, CFR, CIF su prihvatljivi.
Jako nam je drago što vam služimo ako imate bilo kakvih zahtjeva. Samo mi pošaljite upit nama.
Popularni tagovi: Stalak za grijanje ručnika za kupaonicu, proizvođače, dobavljače, tvornicu, jeftino, prilagođeno, kupaonicu
Pošaljite upit











