Opis
Tehnički parametri
Pod montirani pametni toalet
| Brzi detalji | |
| Jamstvo: | 3 godine |
| Ploča s poklopcem pufera: | Da |
| Usluga nakon prodaje: | Internet tehnička podrška, besplatni rezervni dijelovi |
| Mogućnost rješenja projekta: | Grafički dizajn, ukupno rješenje za projekte |
| Prijava: | Kupaonica |
| Stil dizajna: | Moderan |
| Mjesto podrijetla: | Guangdong, Kina |
| Robna marka: | Kmry |
| Broj modela: | ST -681 |
| Materijal: | Pp/keramika |
| Struktura: | Jedno komad |
| Vrsta instalacije: | Pod montiran, podni montiran |
| Značajka: | Automatski rad, dvostruki flush |
| Uzorak odvodnje: | Remen |
| Metoda ispiranja: | Sifon |
| Oblik toaletne zdjele: | Izdužen |
| Naziv proizvoda: | Jedan komad pametni toalet |
| Tip: | Kupaonice pametni inteligentni wc wc |
| Veličina: | 685*420*520mm |
| Udaljenost toaletne zdjele: | 305/400mm |
| Sustav ispiranja: | Tornado Siphonic |
| Put grijanja: | Trenutno grijanje |
| Tlak vodoopskrbe: | 0. 15MPa |
| Sposobnost opskrbe | |
| Sposobnost opskrbe: | 5000 seta/seta mjesečno |
| Pakiranje i dostava | ||||
| Pojedinosti o pakiranju | Standardni izvozni kartoni s PE pjenom i plastičnom vrećicom.Plopywood sanduk je dostupan .1. Svaka komponenta aluminijskog okvira i metalna komponenta omotana je prozirnim filmom koji može zaštititi aluminij od ogrebotine, a zatim u bisernom pamuku. 2. Svaka staklena komponenta prepuna je bisernog pamuka koji je mnogo sigurniji za dugotrajnu dostavu. 3. Konačno napunite 5 slojeva valoviti karton pjenom, a zatim je vežite s 5 ili više plastičnih pojaseva. | |||
| Luka | Foshan/Guangzhou/Shenzhen | |||
| VRIJEME: | ||||
| Količina (skupovi) | 1月1日 | 2 - 30 | 31 - 200 | >200 |
| Est. Vrijeme (dani) | 20 | 25 | 35 | Pregovarati |
S -681 jednodijelni siphonski odbojnici sjedalo sa S-trap električnim toaletom
| Opis proizvoda |
| Predmet br. | ST -681 |
| Veličina | 685*420*520mm |
| Boja | Bijela boja |
| Materijal | Pp/keramika |
| Sistem za spajanje | Tornado Siphonic |
| Značajka | Instant elektronička voda |
| Vrsta instalacije | Podni montiran |
| Struktura | Jedno komad |
| Napon | 220V (MOQ 1Set); 110V (MOQ 10SET) |
| Primjenjivi tlak vode | 0. 15MPa |
| Funkcija međuspremnika | Meko zatvoriti |
| Zaokruživanje | 305/400mm |
| Odvodnjavanje | Remen |
| FAQ |
P1: Koji su vaši uvjeti plaćanja?
O: T/t 30% kao depozit, a 70% prije isporuke. Pokazat ćemo vam fotografije proizvoda i paketa prije nego što platite saldo.
P2: Koji su vaši uvjeti isporuke?
O: Uvijek biramo exw, fob.ali možemo učiniti CIF za vas
P3: Što kažete na vaše vrijeme isporuke?
O: Općenito, trebat će 15 do 25 dana nakon primanja unaprijed plaćanja. Specifično vrijeme isporuke ovisi o predmetima i količini vaše narudžbe.
P4: Koja je vaša uzorka politika?
O: Uzorak možemo isporučiti ako imamo spremni dijelove na zalihama, ali kupci moraju platiti uzorak troškova i trošak kurira.
Popularni tagovi: Pod montirani pametni toalet, proizvođači, dobavljači, tvornica, jeftini, običaj, kupaonica

| Pojedinosti slike |






Sjedalo za instant grijanje
Temperatura prstena sjedala može imati tri razreda za podešavanje: niska, srednja i visokokvalitetna, kada je temperatura prstena sjedala značajno niža od ljudske tjelesne temperature, inteligentna indukcija zagrijavat će prsten sjedala; A primjena tehnologije protiv sagorijevanja niske temperature dodatno je bezbrižna.





| Proizvodni proces |

| Naša tvornica |

→ ① Laboratorij za testiranje proizvoda→ ② Meka testiranje poklopca sjedala
| Pakiranje i dostava |

Sljedeći
Integrirani bide WCPošaljite upit












